Jak działa kamera w samochodzie? (Czarna skrzynka)

Drukuj

 

To urządzenie-rejestrator zainstalowanie w samochodzie zapisujace obraz i dźwięk, z mozliwością bezpośredniego podglądu na zamontowanym kolorowym wyświetlaczu.

Przykładowe urządzenia pokazano na obrazkach poniżej

RejestratorJazdyFX201smallKamerka Samochodowa FX301smallRejestratorJazdyFX2x2smallvcr115 2Więcej obrazków..

Urządzenie umożliwia nagranie przebytej trasy, dzięki czemu można na bieżąco dokumentować wykroczenia drogowe i kolizje.

Montując takie urządzenie w samochodzie, każdy potencjalny użytkownik przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa na drodze.

Nagranie przebytej trasy może być dowodem w wykroczeniach drogowych i kolizjach, a nagranie potencjalnych dowodów kolizji pomoże uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej.

Rejestrator funkcjonuje więc jako czarna skrzynka w samochodzie
Urządzenie może posiadać bardzo przydatną funkcję nagrywania w nocy w podczerwieni. Zależnie od typu urządzenia , obraz może być nagrywanyw rozdzielczościach: VGA (640x480), QVGA (320x240),SXGA (1280x960) lub większych.

Obsługuje karty SD / MMC do 64 GB, jednak karta pamięci najczęściej nie są w zestawie.

Urządzenie włącza się  automatycznie po uruchomieniu samochodu. Nagrywa z dużą szybkością i szybko reaguje na zmiany natężenia światła.

Posiada wbudowaną baterię wielokrotnego ładowania (możliwe nagrywanie po wyłączeniu samochodu) oraz ładowarkę samochodową. 

prawaSpotykane rozwiązania - czytaj dalej

       prawaKtórą wybrać ? - czytaj dalej

 

 

 

kamery samochodowe kamery samochodowe rejestratory jazdy wideo rejestratory kamery samochodowe kamery samochodowe

 

 

rejestrator jazdy , rejestratory jazdy

 

 

 

Best webhosting site hostgator coupon and online poker on party poker
Copyright 2013 Samochodowa czarna skrzyna. CAR DVR by Flexiti Kamery samochodowe, rejestratory jazdy, wideo rejestratory Wideo Rejestratory Kamery samochodowe , kamerki sportowe